O soutěži

Ročník 2004/2005 není památným pouze pro fanoušky fotbalového Liverpoolu, který si tehdy dokráčel v nezapomenutelném istanbulském finále pro triumf v Champions League. Ve stejném roce se totiž začala psát i historie futsalové ligy v Třešti. Soutěže, která dosahuje dlouhodobého a úspěšného fungování (opomeneme-li roční covid pauzu) díky stabilní podpoře města Třešť a práci schopného organizačního týmu, v jehož čele stál do roku 2019 ředitel místní základní školy Václav Trnka.

Od zmíněného roku přebralo otěže vedení tradiční soutěže kvarteto zatím stále aktivních třešťských fotbalistů, kterým myšlenka konce projektu nedala spát, proto se ji rozhodli zvrátit a na předešlé úspěšné roky navázat. Navazovat a vylepšovat by však nešlo bez přispění sponzorů, jejichž výčet lze najít v pravém bočním panelu tohoto webu. Všem, kterým není lhostejný osud třešťského futsalu a jakkoliv přispěli na chod soutěže, patří obrovský dík.

Hnacím motorem celé ligy je především nadšení a chuť si zpestřit zimní období, kdy se nemůžeme prohánět po více či méně kvalitních trávnících Vysočiny. Děkujeme tak všem partnerům soutěže, hráčům, rozhodčím a fanouškům, že s námi toto nadšení sdílíte a pomáháte nám vykouzlit mnohdy nezapomenutelnou atmosféru během zápasů v městské sportovní hale.